Praktyczne kursy dla lekarzy dentystów realizowane we współpracy z Instytutem Stomatologii w Katowicach Praktyczne kursy dla lekarzy dentystów realizowane we współpracy z Instytutem Stomatologii w Katowicach Kursy i szkolenia

Stany nagłe u dzieci w stomatologii

Pierwsza pomoc i resuscytacja dzieci według nowych wytycznych

Kurs medyczny. 9 punktów edu.

Organizatorzy kursu

Prowadzący kurs to jedni z nielicznych w kraju specjalistów, którzy zajmują się praktycznymi aspektami uczuleń, anafilaksji i reakcji anafilaktoidalnych w stomatologii. Dzięki gromadzonej w ciągu wielu lat bazie przypadków klinicznych – stworzyli oni m.in. Centrum Konsultacyjne służące stomatologom także w trudnych przypadkach alergologicznych.

Autorski program kursu:

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Instruktor Pierwszej Pomocy Medycznej lek. med. Janusz Michalak - uznany autorytet w dziedzinie stanów nagłych w stomatologii, organizator licznych kursów w kilku regionach kraju.

Konsultacja naukowa:

Ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, Pediatra dr. n. med. Ludwik Stołtny.

Kierownik naukowy kursu:

Dyrektor Instytutu Stomatologii w Katowicach, dr n. med. Michał Kaszuba b. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.

Podmiot prowadzący kursy:

Instytut Stomatologii w Katowicach.

Współpraca:

Ośrodek Szkoleniowy Pro-MED

Klinika Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

© Copyright by Pro-MED. 2009.2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie w całości oraz w części bez zgody autora zabronione.